Bleší trhy Praha – U Elektry

V neděli ráno (v půl 8) jsme celkem nečekaně vyrazili na blešák do Vysočan. I když jsme na tomhle blešáku už jednou byli, ještě když se pořádal u Kolbenky, tak i přesto to pro nás bylo zase pěkný vzrůšo 🙂 Dostupnost trhů je skvělá. K areálu se můžete dopravit buď tramvají, autem (parkovat se dá za poplatek v areálu), a nebo jezdí kyvadlová doprava zdarma z metra Hloubětín.

Na tomhle blešáku najdete snad úplně všechno, od porno časopisů, gramodesek, nošeného oblečení a bot po různý (nejspíš i kradený) cetky a bílou elektroniku. Upozorňuji, že tady potkáte různé typy lidí, tak se na to připravte. 😉 Narazit můžete na lidi, kteří si odnáší pneumatiky na kárce nebo paní, která si zkouší boty na platformě, za které by se nestyděla ani Madonna na začátku 90. let.

Já jsem si koupila nějakou zeleninu, sáčky do koše za 10,-, roli svačinových sáčků za 20,- a stíny na oči za 50,- (ne, neslezla mi kůže z víček 🙂 Péťa si koupil dvě gramodesky za celkem dobrou cenu. Nakonec se tady dají najít celkem dobré věci, právě např. zelenina a ovoce, věci do domácnosti nebo kosmetika. Občas narazíte i na celkem hezkou starožitnou věc. Jiné věci bych si tady ale nekoupila vzhledem k tomu, že se většinou jedná o již použití zboží.

Tipy: 

  • na sebe si vezměte starší oblečení a boty, splynete s davem a neušpiníte se od prachu
  • konají se pouze v sobotu a v neděli
  • vezměte si s sebou něco malého k jídlu a pití, pokud nechcete snídat colu a klobásu
  • vstupné je 20,-Kč, vyplatí se vzít si tedy drobné a také nějaký cash, kartou se fakt platit nedá 🙂
  • více se dozvíte na http://www.blesitrhy.cz/

Napište nám do komentářů, co si na blešáku kupujete vy 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *